„PRO Dental” stomatoloģija – tā ir mūsdienīga stomatoloģiskā klīnika, kura strauji attīstās. Šeit Jūs varat saņemt kvalificētu palīdzību vairākāsstomatoloģijas nozarēs. Lieliskas iekārtas, unikālas stomatoloģijas tehnoloģijas, kvalificēti speciālisti un patīkamaatmosfēra irmums ļāvusi iekarot mūsu klientu atzinību un mīlestību. Pirmām kārtām mēs rūpējamies par Jūsu komfortu.

Pacientus pieņem kvalificēti sertificētiārsti. „PRO Dental” stomatoloģijas ārsti nepārstāj pilnveidoties un celt savu profesionālo līmeni. Veselīgu un skaistu smaidu izsenis uzskata par tās īpašnieka stipras veselības un labklājības priekšnosacījumu. Diemžēl ne visi cilvēki var lepoties ar savu zobu dabīgo veselību.

Tika būtiski pilnveidoti arī stomatoloģiskās klīnikas materiāli. „ PRO Dental” klīnika aktīvi ievieš jaunu kariesa skartu zobu ārstēšanas metodi,pietam modernāstehnoloģijas ļauj ārstēt zobus, minimāli bojājot emalju, kas arī veicinās zobu ilgstošu saglabāšanos.

Mūsu stomatoloģiskās klīnikas darbs balstās uz individuālu pieeju katram klientam. Atkarībā no esošās pataloģijas untās rašanās iemesliem tiek izstrādāts stingri individuāls kompleksais ārstēšanas plāns. Savā darbā stomatoloģiskās klīnikas „PRO Dental” ārsti izmanto visjaunāko aprīkojumuun mūsdienīgākos un kvalitatīvākos materiālus.

Milzīga uzmanība mūsu klīnikā tiek veltīta profilaksei. Higiēnists veic zobu profesionālu tīrīšanu, māca mutes dobuma higiēnu. „PRO Dental” stomatoloģija – tas ir augsts ārstēšanas līmenis, pieredzējis un uzmanīgs personāls, pieņemamas cenas un garantija padarītajam darbam.

Stomatoloģijā nodrošināta pieejama vide personām ar funkcionāliem traucējumiem.